Kontakti

Vojkova cesta 19,
1000 Ljubljana

Tel: 01 234 2000
Fax: 01 234 2040
Email: gbl@gb.ljubljana.si

Kontakti


Poveljnik:
Tomaž Kučič
Tel: 01/234-2010, 041/666-355
E-mail: tomaz@gb.ljubljana.si


Vodja 1. čete:
Gorazd Breskvar
Tel.: 01/234-2004, 041/337-345
E-mail: operativa1@gb.ljubljana.si


Vodja 2. čete:
Boštjan Žagar
Tel.: 01/234-2004
E-mail: operativa2@gb.ljubljana.si


Vodja 3. čete:
Jure Dolinar
Tel.: 01/234-2004, 041/506-412
E-mail: operativa3@gb.ljubljana.si


Vodja 4. čete:
Klemen Zupančič
Tel.: 01/234-2004, 040/730-516
E-mail: operativa4@gb.ljubljana.si


Vodja službe za gasilsko usposabljanje:
Marko Tomazin
Tel.: 01/234-2045, 041/363-254
E-mail: marko@gb.ljubljana.si


Vodja tehnične službe:
Primož Grom
Tel: 01/234-2020
E-mail: primoz@gb.ljubljana.si


Vodja preventivne službe:
Iztok Zajc
Tel.: 01/234-2048, 031/311-382
E-mail: iztok@gb.ljubljana.si


Odnosi z javnostmi

Svetovalec za javno gasilsko službo:
Robert Okorn
Tel.: 01/234-2038, 041/648-007
E-mail: robert@gb.ljubljana.si

Vodja službe za informatiko:
Boris Štampek
Tel.: 01/234 2024
E-mail: boris@gb.ljubljana.si

Vodja finančno računovodske službe:
Helena Černak
Tel.: 01/234 2030
E-mail: helena@gb.ljubljana.si

Vodja splošne službe:
Barbara Drašler
Tel.: 01/234 2014
E-mail: barbara@gb.ljubljana.si